Magazin címlapok, scanek

Share
    judy91
    Admin

Hozzászólások száma : 28

Re: Magazin címlapok, scanek

Témanyitás by judy91 on 2014-11-25, 09:10

Entertainment Weekly (USA, december 5.)

BHMAdonna (Görögország, december)

judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-25, 09:08

Annnnyira vártam már, hogy valamelyik szennylap címlapra tegye valami kis körítéssel ezeket a lesifotókat Very Happy

Angelina Jolie looks tense and on edge as she smokes cigarette after dramatic exchange with Brad Pitt

judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-19, 19:00

DuJour (amerikai), 2014. tél

http://dujour.com/news/angelina-jolie-jack-oconnell-unbroken-interview-pictures/?utm_campaign=dujour&utm_source=facebook.com&utm_medium=social

judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-18, 11:32

Ja meg akkor már a topik témájához hűen hozom az új "szerzeteket" Cool

Német Cosmo (december), egy őskövület képpel, de ettől függetlenül cheers

Amerikai Variety (november 18.)

judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-18, 11:28

Castia írta:
    Devil324 írta:Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e rám az előző fórumról, itt is Devil névre regiztem direkt. Tudnátok segíteni, hogy itt, hogyan tudok képet feltölteni? Meg vannak a Vanit Fair-es képek és cikk egy másik oldalról, azokat szeretném feltölteni. Külső képként kell itt is??

Szia, de jó, hogy idetaláltál. I love you  Tudsz esetleg valamit arról, mi történt a retekfórummal, vagy tényleg csak úgy egyik pillanatról a másikra lekapcsolták, minden figyelmeztetés nélkül? Nekem az AJ topik volt elmentve könyvjelzőnek, néha kijártam a Kedvencekbe, de azon túl nem néztem. Még mindig bent van a gyorshívóban, időnként rákattintok, hátha bejön. clown
    Nagyon jók a képek, a fehér inges hasonlít egy régi sorozatra, ha jól emlékszem Martin Schoeller-ére.

Igenigen! Smile

Devil324

Hozzászólások száma : 9

Témanyitás by Devil324 on 2014-11-18, 10:24

Castia írta:

Nem tudom emlékeztek-e rám az előző fórumról, itt is Devil névre regiztem direkt. Tudnátok segíteni, hogy itt, hogyan tudok képet feltölteni? Meg vannak a Vanit Fair-es képek és cikk egy másik oldalról, azokat szeretném feltölteni. Külső képként kell itt is??

Szia, de jó, hogy idetaláltál. I love you  Tudsz esetleg valamit arról, mi történt a retekfórummal, vagy tényleg csak úgy egyik pillanatról a másikra lekapcsolták, minden figyelmeztetés nélkül? Nekem az AJ topik volt elmentve könyvjelzőnek, néha kijártam a Kedvencekbe, de azon túl nem néztem. Még mindig bent van a gyorshívóban, időnként rákattintok, hátha bejön. clown
    Nagyon jók a képek, a fehér inges hasonlít egy régi sorozatra, ha jól emlékszem Martin Schoeller-ére.

Nem tudok róla semmit. :/ Azt hittem csak egy újabb átmeneti szünet lesz... Sad
    Nekünk volt ott a TV-s, sorozatos fórumon egy zárt topicunk pár csajjal és mivel tudjuk egymás nevét így facebook-on csináltunk egy szintén zárt csoportot beszélgetni, és ott tartjuk mi is a kapcsolatot egymással. Most viszont megkeresett minket Nikikimi is a volt fórumról. Így gondoltuk a személyesbe nem engednénk be - mert hát ott tényleg személyes dolgokról van szó -, de csináltunk egy Fórum helyettesítő zárt csoportot is. Oda ha gondoljátok ti is tudtok jelentkezni és beszélgetni velünk erről-arról, főleg sorozatokról meg sztárokról persze. Rhena néven volt fent az RTL-esen aki most csinálta azt. Összesen 5-en vagyunk lányok, illetve most már akkor Niki is. Azt mondta Rhena (Fruzsi), hogy Aribeth-et ismeri személyesen, egy bizonyos Mártit talán! Very Happy Remélem nem rosszul mondtam.

Minden esetre itt a csoport linkje ha szeretnétek csatlakozni: https://www.facebook.com/groups/997521136940020/997586336933500/?comment_id=997598170265650&notif_t=group_comment_reply

Ha így nem hozná be: RTL Fórumos csajok <-- Ez a neve. Privát, úgy kell jelentkezni azt hiszem, engem Fruzsi ugye behívott.
    Castia
    Admin

Hozzászólások száma : 16

Témanyitás by Castia on 2014-11-12, 04:20

Szia, de jó, hogy idetaláltál. I love you Tudsz esetleg valamit arról, mi történt a retekfórummal, vagy tényleg csak úgy egyik pillanatról a másikra lekapcsolták, minden figyelmeztetés nélkül? Nekem az AJ topik volt elmentve könyvjelzőnek, néha kijártam a Kedvencekbe, de azon túl nem néztem. Még mindig bent van a gyorshívóban, időnként rákattintok, hátha bejön. clown
    Devil324

Témanyitás by Devil324 on 2014-11-12, 02:55

Azta! Itt az ilyen típusúak azt hiszem olyan 3-4 euroba szoktak kerülni. Na majd ha járok ilyen helyen nem felejtem el. Sajna itt a faluban ahol én lakom, csak néhány db újság van az egyetlen boltban amink van, mint pl. otthon a Lidl-ben vagy a Spar-ban szokás...

Berakom már akkor ezt is ide, hátha még nem láttátok: http://video.vanityfair.com/watch/cover-photo-shoots-behind-the-scenes-of-angelina-jolie-vanity-fair-cover-shoot
    judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-12, 02:28

Köszönjük szépen!

Tuti biztos, hogy Németországban be tudod szerezni a lapot, valószínűleg az itthoni ár töredékéért... Itt 2800 Ft-ba kerül... Neutral
    Devil324

Témanyitás by Devil324 on 2014-11-12, 02:18

A scan jó, úgyhogy talán ha lementitek a képet akkor olvasható lesz a teljes cikk. Wink

Devil324

Témanyitás by Devil324 on 2014-11-12, 02:13

Más tette fel, a Starity-s fórumon találtam őket. Wink
    De majd lehet körbenézek itt Németben egy nagyobb újságosnál, itt is meg kell legyen.

judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-12, 01:51

Ó, hát ahogy jólesik! Gyönyörűűűűűűűséges Smile Remélem, hogy holnap már meg tudom venni az újságot! Ezt te vetted meg valahol, vagy valaki más töltötte fel őket a netre?
    Devil324

Témanyitás by Devil324 on 2014-11-12, 01:48

Áhá, úgy tűnik megértettem, fel lehet fogni, de tényleg túl van kalibrálva kicsit. Very Happy Very Happy
    Ezek HQ képek, betegyem a többit egy hozzászólásban vagy egyesével jobb?

A hozzászólást Devil324 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-12, 02:14-kor.
    judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-12, 01:39

Szia Devil!

Persze, hogy emlékszünk! Csak további infók hiányában vártuk, hogy rátalálj a fórumra, örülök, hogy sikerült. Smile

Képet a hozzászólásnál a fenti menüsor Host an image gombjára kattintva tudsz feltölteni (az ikonja egy kis képecske + egy még kisebb floppylemez), itt kiválasztod a gépedről, majd a feljövő új ablakból kimásolod az image URL részt. Ezután kattints a Host an image gomb melletti Insert image gombra (kis képecske és zöld + jel), és oda másold be az URL-t, majd katt az Insert gombra.

Nem tudom, miért ilyen komplikált a dolog, mindenesetre nem bonyolult, csak annak hangzik. Smile
    Devil324

Témanyitás by Devil324 on 2014-11-12, 01:28

Sziasztok!

judy91
    Admin

Témanyitás by judy91 on 2014-11-04, 20:41

Hú, remélem, le tudom vadászni a héten, gyönyörű a címlap! Mondjuk örülnék neki, ha ilyen kérdezz-felelek jellegű interjú lenne benne, de gyanítom, hogy csak egy egybemosott cikk lesz...
    Castia
    Admin

Hozzászólások száma : 16

Témanyitás by Castia on 2014-11-04, 20:16

judy91
    Admin

Magazin címlapok, scanek

Témanyitás by judy91 on 2014-10-20, 08:31

Ide jöhetnek az aktuális hazai és külföldi magazinok címlapjai és/vagy szkennelt oldalai Smile

Indításképp... Hello! magazin, október 27.

Kedvenc Rejtvénylap, szeptember 24. (különszám)

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: 2017-09-19, 04:18